Інтерактивні  курси
  Англійської мови
РУС    
Головна | Курси | Питання-відповідь | Почати | Підписка | Ціни
 
СТРІЧКА НОВИН

Англійська мова - програма по навчанню

Навчання Англійській мові - це велика робота, і це робота, яку повинен робити той хто навчається. Неможливо записати знання в мозок людини, як на диск комп'ютера в лічені секунди. І якщо ви не знаходитесь довгі роки в суспільстві, де говорять на іноземній мові, то для належного навчання Вами необхідні систематичні і методично продумані заняття Англійською мовою.

Ми Вас не одурюватимемо, як це роблять інші, і обіцяти Вам, що Ви освоїте Англійську мову з допомогою "онлайн методу" без зусиль або за неймовірно короткі терміни.

Навпаки ми настроюємо Вас на велику і серйозну роботу. І лише виконавши всю її до кінця, Ви станете володарем дивовижного дару - дару розуміти інших і виражати свої думки, дару невимушено спілкуватися з людьми, що виросли і вихованні в іншій культурі та на іншому континенті.

Але Ми можемо створити Вам комфортні умови для вивчення мови. Коли Ви приступаєте, то визначаєте собі конкретну, кінцеву мету. Мабуть, це Ваші особисті побажання до дійсності або бажання з дитинства прищепити дитині любов до англійської мови, а може бажання читати літературу іноземних авторів в оригіналі, дивитися кінофільми, слухати і розуміти улюблені пісні. Після того, як Ви поставили мету перед собою або Вашою дитиною, за допомогою пропонованого нами курсу, можна як завгодно розпланувати свої заняття і особистий час, щоб з комфортом вчитися і одержувати максимальний результат при навчанні. Не йдеться про відмову або обмеження комплексних занять, варто лише трохи більше приділяти уваги тому, що необхідне в першу чергу. Така організація при використанні нашого методу дозволить отримати бажаний результа, а також буде додатковим стимулом.

Для цього нами розроблена унікальна авторська методика навчання Англійській мові "Learn & Talk".

"Learn & Talk"- наша навчальна програма, за допомогою якої, Ви одержите масу задоволення від процесу інтерактивного навчання і гарантовано отримаєте бажаний результат.

Наш підручник з англійської мови

"Learn & Talk" - це не просто самовчитель, це перший в світі електронний репетитор, який підходить як для дорослих, так і для дітей.

Покладені в основу вивчення мови принципи і алгоритми, дозволяють враховувати індивідуальні особливості кожного і використовувати його здібності максимально ефективно. Наша програма навчання для дітей містить матеріал в цікавій формі, і подається залежно від ваших інтересів і переваг.

Завдяки застосуванню вищезгаданої методики, курс індивідуально адаптується для кожного хто навчається впродовж всього терміну навчання. Так, як ніби ви працюєте з особистим репетитором з англійської мови, який стежить за вашими успіхами і вибирає найкоротший шлях для досягнення наміченої Вами мети.

Але, у відмінності від роботи з особистим репетитором і тим більше в групі, Ви самі формуєте розклад занять і їх тривалість. Вам не треба наперед призначати час заняття і чекати, коли будуть перевірені виконані вами учбові завдання.

Пам'ятайте, що за Вас ніхто англійську мову не вивчить. Отже не відкладайте і почніть прямо зараз.

Увага акція :

            Завантаж зараз і
                        отримай знижку
- 50%
Загрузить

» Опис програми Learn & Talk
» Інструкція з інстоляції
» Ліцензійна угода

????? "Learn&Talk" ? "????????"

???? ?????, ?? ? ???????????? ????????????, ?? ????? ??????????? ???? "Learn&Talk" ????? ????? ?? ?????? ?? ???. ?? ???????? ???????? "Learn&Talk" ? ?????????? ?????? "?????????".

Читати далі...  
06.12.2012
?? ?????? ????? ?????? ??? ?????????? ??????????? ????

?????? "???? ????????? ??????????? ???? ????????" ????????? ????? ?????? ??????????? ?????? ? ??????? ??????? ? ?????????? ?????????? ??? ???, ??? ?????? ?????????? ????.

Читати далі...  
19.10.2012
Прочитати усі
новини
СТАТТІ
????????? ??????????? ???? ?.?. ?????? "English 1"

??????? ??????????? ???? ?.?. ?????? ''English 1'' ? 2012 ?. ??????????? "??????" ????????? ????? ????????? ??????????? ???? "English 1" ?????? ?????? ?.?. ?? ????????? ??????????? ???? ??? ??????? ????? ????????????????? ????? ? ????? ??????????? "English" ????? ?????? .

Читати далі...  
26.11.2012
???? ????????? ??????????? ???? ????????

???? ????????? ??????????? ???? ???????? ???????? ?????? ??????????? ???? - ???????? ? ?????????????? ??????. ???? ???? ?? ?????? ??????? ??????? ?? ?????????? ? ?????? ???????? ? ??????????? ?????????. ??? ?? ?? ??????????, ???? ????? ??????????, ? ??????? ??????

Читати далі...  
19.10.2012
Прочитати усі
статті
Контакти
Телефон курсов английского для малышей тел.: +380 50 297 35 90
E-mail курсов английского для малышей E-mail: support@my-english.in.ua
Skype курсов английского для малышей Skype: Learn_and_Talk
        CopyRight © Learn&Talk ™
Головна
  |  
Курси
  |  
Питання-відповідь
  |  
Як почати
  |  
Підписка
  |  
Ціни